Mínuszban álltak meg az amerikai tőzsdék
Gyengüléssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Mínuszban álltak meg az amerikai tőzsdék
Gyengüléssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Hektikus nap volt a tőzsdéken, Budapest emelkedett
Vegyesen zártak a főbb nyugat-európai tőzsdék szerdán. A befektetők óvatosak, aggasztja őket, hogy az amerikai-kínai kereskedelmi viszály technológiai háborúba látszik átfordulni, miközben a nagy-Britannia uniós tagságának megszűnését (Brexit) övező bizonytalanságok is emelkedtek. Budapest is zöldben állt meg.
Vörösben az amerikai tőzsdék
Csökkenéssel nyitottak a New York-i tőzsde irányadó indexei szerdán, miután újult erővel lángoltak fel a félelmek az amerikai-kínai kereskedelmi háború kiszélesedése miatt azon sajtóhírek nyomán, hogy a Huawei Technologies után újabb kínai technológiai nagyvállalatot sújthat szankciókkal Washington - írja az MTI.
Vörösben zárt Amerika - eluralkodott az aggodalom
Gyengüléssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.
Megkapták a nyugtatót a piacok
Emelkedéssel zártak a főbb nyugat-európai tőzsdék kedden, miután a Washingtonban és Pekingben elhangzott optimista nyilatkozatok némileg megnyugtatták a kereskedelmi háború kiszélesedésétől rettegő befektetőket - írja az MTI.