Vörösben zárt New York
Csökkenéssel zártak a New York-i tőzsde főbb mutatói.
Vörösben zárt New York
Csökkenéssel zártak a New York-i tőzsde főbb mutatói.
Vörösbe borult Amerika
Az előző napi pozitív zárást követően vegyesen indult a kereskedés pénteken az amerikai értékpapírpiacokon, ami hamar veszteségbe fordult.
A Wall Street-en használt a tankerhajó-robbanás
Erősödtek csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.
Zöldben zárt New York
Erősödéssel zártak pénteken a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Jól kezdődött a nap New Yorkban
Indexemelkedéssel folytatódott a pénteki nyitáskor a napok óta tartó árfolyam-emelkedés az amerikai értékpapírpiacokon.