Riasztó jelentés: egy kisvárosnyi magyar halt meg egy hónap alatt
Hiába csökkent májusban a halálozások száma, a születések továbbra is alacsony szinten maradtak. Tavasszal csaknem kétszer annyian haltak meg Magyarországon, mint ahány gyermek világra jött.








