BUX 139351.98 0,04 %
OTP 45130 -0,38 %
header

Debrecen

01.
19.
12:20

Vesz egy repteret Magyarország, a debrecenit

A kormány és Debrecen együttműködése újabb ponthoz érkezett, kormánydöntés értelmében a magyar állam 51 százalék tulajdonrészt szerez a debreceni nemzetközi repülőteret üzemeltető társaságban - jelentette be Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) parlamenti államtitkára szerdán. A debreceni közgyűlésnek még jóvá kell hagynia az állami tulajdonszerzést.

Szerző(k):
Csernátony Csaba