Harminchat fiatalt menekítettek ki Ukrajnából Debrecenbe
Harminchat zaporizzsjai és dnyiprói, többségében jégkorongozó fiatalt menekítettek ki Ukrajnából Debrecenbe, az édesanyjukkal, testvéreikkel érkező fiatalok a Kartács utcai egyetemi kollégiumban várhatják meg a fegyveres konfliktus végét - közölte az egyetemi sajtóiroda az MTI-vel.




