Felpattant Európa és Budapest a padlóról
Londont kivéve emelkedéssel indult a kereskedés kedden a főbb nyugat-európai részvénypiacokon, még Budapest is leheletnyi pluszba került - írja az MTI.
Felpattant Európa és Budapest a padlóról
Londont kivéve emelkedéssel indult a kereskedés kedden a főbb nyugat-európai részvénypiacokon, még Budapest is leheletnyi pluszba került - írja az MTI.
Mélyrepülés után állhatnak fel a tőzsdék
Az előző napi brutális eladási hullám után enyhe emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék kedden - írja az MTI.
Vörösbe borult New York
Csökkenéssel nyitottak hétfőn az irányadó New York-i tőzsdemutatók. A kockázatvállalási hajlandóságot szerte a világon visszafogja, hogy a koronavírus Angliában felbukkant új, az eddigieknél jóval fertőzőbb mutációja komoly gazdasági zavarokat okozhat.
Bevörösödött Európa
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken - írja az MTI.
Nagyrészt emelkedéssel zárt Nyugat-Európa
London kivételével emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön. Fokozta a kockázatvállalási hangulatot, hogy Európában is küszöbön áll az új koronavírus elleni hatásos védőoltások jóváhagyása, így a tömeges oltási kampányok elindítása, valamint erősödtek az újabb amerikai gazdaságösztönző csomag elfogadásához fűzött remények - írja az MTI.