Nyerésben maradt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 18,64 pontos nyitás után emelkedett hétfőn délelőtt.
Nyerésben maradt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 18,64 pontos nyitás után emelkedett hétfőn délelőtt.
Nagy a jókedv Európában és Budapesten egyaránt
Pluszban kezdték a kereskedést a főbb európai tőkepiacok hétfőn, a londoni tőzsde zárva tart.
Már szerdán szabira ment a BÉT
Érdemi mozgás nélkül zárt a budapesti tőzsde, a részvényforgalom 4,6 milliárd forintot tett ki. A vezető nyugat-európai tőzsdeindexek emelkedtek szerdán.
Túlnyomórészt emelkedéssel nyitottak a főbb európai piacok
London kivételével emelkedéssel indult a kereskedés a főbb nyugat-európai részvénypiacokon szerdán, a karácsonyi ünnepek előtti utolsó teljes kereskedési napon - írja az MTI.
Leküzdötte félelmeit Európa
Vegyes, többnyire pozitív kezdésből erőteljes, másfél százalék körüli emelkedésbe lendültek fel kedden az európai tőzsdeindexek - írja az MTI. Hétfőn még nagy aggodalmat keltett és veszteséges zárást okozott az európai tőzsdéken a koronavírus egy új válfajának a megjelenése Nagy-Britanniában.