Eseménytelen napot zárt a budapesti tőzsde
Iránykeresős nap volt a keddi a BÉT-en, egyedi hír nem érkezett. A vezető részvények közül az OTP-nél profitrealizálás volt, a Mol ára nem változott, a Richter kis csökkenéssel zárt, a Telekom enyhén emelkedett - mondta Józsa Bence, az Equilor Befektetési Zrt. elemzője az MTI-nek.




