Szipognak az európai tőzsdék
Gyengüléssel nyitottak Nyugat-Európában a börzék - írta meg az MTI.
Szipognak az európai tőzsdék
Gyengüléssel nyitottak Nyugat-Európában a börzék - írta meg az MTI.
Elemző: ismét alulteljesített a BUX
Keddhez hasonlóan szerdán is alulteljesített a BUX, miközben az európai tőzsdéken az iránykeresés volt a jellemző - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője az MTI-nek. A vezető részvények közül a legnagyobb mértékben, 2 százalékkal az OTP esett.
A nyugat-európai tőzsdék még mindig tovább tudnak emelkedni
Pluszban nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán.
London és Frankfurt zöldben, Párizs vörösben zárt
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden.
Erősödéssel kezdtek a nyugat-európai indexek
Pluszban kezdték a kereskedést a főbb európai tőzsdék hétfőn. A londoni FTSE index 0,83 százalékkal, a frankfurti DAX index 0,76 százalékkal, a párizsi CAC-40 index pedig 1,09 százalékkal erősödött pénteki záróértékéhez képest.