BUX 139080.21 1,06 %
OTP 44660 1,55 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A nyugat-európai tőzsdék még mindig tovább tudnak emelkedni

Pluszban nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán.

2021. augusztus 25. szerda, 09:15

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A londoni FTSE-100 index 0,02 százalékos, a frankfurti DAX30 index 0,06 százalékos, a párizsi CAC-40 index pedig 0,16 százalékos erősödéssel kezdett.

Az euróövezeti vállalatok gyűjtőindexei közül az EuroStoxx50 0,17 százalékos pluszban indította a napot.

A szerdai tőzsdenyitáskor az északi-tengeri Brent olajfajta ára hordónként 19 cent (0,27 százalék) csökkenéssel, 70,22 dolláron állt.

Az arany ára unciánként 0,75 százalékkal (13,60 dollárral) 1794,90 dollárra esett.

Az euró 1,1733 dollárra gyengült a kedd esti 1,1746 dollárról - írta az MTI.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet