Vörösbe borultak az európai indexek
Mérsékelt csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön, szeptember utolsó napján. A részvénykereskedés szempontjából hagyományosan kedvezőtlen hónapnak számító szeptemberben hét hónapig tartó növekedési trend tört meg a világgazdasági növekedés lassulása és a magas infláció miatti félelmek hatására - írja az MTI.



