Húsz helyen emelkedett a szennyvízben a koronavírus koncentrációja
A 37. heti jelentés szerint többek között Székesfehérváron, Tatbányán, Zalegerszegen és Szegeden is a szennyvízben mért koncentrációs és a tendencia is emelkedett.
Húsz helyen emelkedett a szennyvízben a koronavírus koncentrációja
A 37. heti jelentés szerint többek között Székesfehérváron, Tatbányán, Zalegerszegen és Szegeden is a szennyvízben mért koncentrációs és a tendencia is emelkedett.
Megérkezett az új magyar járványstatisztika
Egy hét alatt valamivel több mint 12 ezren kapták el a Covid-19-et Magyarországon, írja heti jelentésében a kormányzati portál. Kórházban közel ezer beteg van, lélegeztetésre 14-en szorulnak.
Van megoldás azoknak is, akik nem kaphattak covid elleni oltást
Az AstraZeneca antitest készítményét most engedélyezték az Európai Unióban így már a centrális folyamatok miatt Magyarországon is alkalmazhatják immunhiányos betegeknél.
Koronavírus: 612 millió fölé nőtt a fertőzöttek száma
Több mint 400 ezer új esetet regisztráltak világszerte keddre virradóra. A járvány halálos áldozatainak száma 6 527 845-re emelkedett.
Biden: vége a pandémiának
Miközben történelmi vereséget szenvedett az Egyesült Államok a koronavírus elleni harcban (hiszen mind a mai napig a legtöbb fertőzöttet és koronavírus-áldozatot az USA-ban tartják nyilván, és naponta még mindig 390 ember hal bele a fretőzésbe), az amerikai elnök szerint "mindenki elég jó formában van" már ahhoz, hogy a pandémia végét bejelentse. De szerinte még "sokak kell dolgozni a covid-problémával". írta meg az MTI.