Jobb későn, mint soha: most kapják meg a járvány idején végzett többletmunkért járó pénzt az egészségügyi dolgozók
Közel 30 milliárd forintot osztanak szét azok között, akik a koronavírus-járvány idején többletfeladatot láttak el, az elszámolást az Országos Kórházi Főigazgatóság koordinálja.




