BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

civil_szervezet

10.
21.
23:57

Németh Zsolt figyelmeztette Orbánt, hogy baj lesz

A Válasz.hu interjúja szerint Németh Zsolt, a külügyi bizottság fideszes elnöke nemrég egy washingtoni konferencián már érzékelte a Magyarországgal kapcsolatos súlyos problémákat, és hazatérése után tájékoztatta is a miniszterelnököt és a külügyminiszert. Németh szerint kialakult egy ellentmondásos kép Magyarországról, amiben nemcsak a kép megalkotóinak, hanem a magyar politikának is van felelőssége - idézi az Index az interjút.

Szerző(k):
Index.hu