Úszik az ország a dohányban - jó lett a termés
Várhatóan jobb lesz az idei szezonban megtermett dohány minősége a tavalyinál, és a termés mennyiségével sem lesz gond - közölte Bényei Illés, a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetségének (Madosz) elnöke hétfőn az MTI-vel.




