Vörösben indítanak az európai indexek
Két százalékot meghaladó gyengüléssel kezdték a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön.
Vörösben indítanak az európai indexek
Két százalékot meghaladó gyengüléssel kezdték a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön.
London és Párizs erőre kapott, Frankfurt tovább esett
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán - írja az MTI.
Zuhanásból állhatnak fel az európai tőzsdék
Az előző napi nagy veszteségek pozitív korrekciójával indulhat a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Zuhanással zártak a főbb nyugat-európai tőzsdék
Nagy mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn, mert a befektetői hangulatra nyomást gyakorolt a koronavírus Kínán kívüli gyors terjedése, a járvány fellobbanása Olaszországban.
Zuhanással indított New York
Három százalék körüli gyengüléssel indítottak a vezető New York-i tőzsdemutatók hétfőn, követve ezzel kora reggeli ázsiai, majd a délelőtti európai trendet, amelyet a koronavírus miatti aggodalom alakít.