Pluszban zárt Nyugat-Európa
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán - írja az MTI.
Pluszban zárt Nyugat-Európa
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán - írja az MTI.
A délelőtti gödörben ragadt Európa
Hamar elfogyott a reggeli erő az európai tőzsdéken kedd délelőtt és a pluszos kezdésből pár óra leforgása alatt mínuszok lettek.
Zöldben zárt Nyugat-Európa
Erősödéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken.
Európában pozitív, Budapesten mínuszos nyitás
London és Budapest kivételével emelkedéssel indult a kereskedés a főbb nyugat-európai részvénypiacokon pénteken. Minimális eséssel kezdett a BUX is.
Zöldülhetnek az európai tőzsdék
Emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék pénteken - írja az MTI.