Párizs pluszban, Frankfurt és London vörösben
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön - írja az MTI.
Párizs pluszban, Frankfurt és London vörösben
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön - írja az MTI.
Újabb mentőcsomag híre emelte meg az IAG árfolyamát
Túlnyomórészt emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek szerdán. Az árfolyamokat a kötvényhozamok alakulása és vállalati beszámolók alakították - írja az MTI.
Pluszban nyitott Nyugat-Európa
Egy százalékot meghaladó pluszban kezdték a kereskedést a főbb európai tőzsdék hétfőn, miután átragadt a jókedv az ázsiai tőzsdékről, amit az amerikai képviselőház által szombaton jóváhagyott 1900 milliárd dolláros gazdaságélénkítő csomag váltott ki.
Vörösben zárt Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után profitkivétel miatt nagy indexcsökkenéssel fejezték be a pénteki kereskedést az európai tőzsdék.
Zöldhullám kezdődhet csütörtökön a tőzsdéken
A nemzetközi tőzsdei trendet követve indexemelkedésre lehet számítani csütörtökön az európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.