Izmozás ment az európai tözsdéken
Erős zárás jellemezte a kontienes tőzsdit - írta meg az MTI.
Izmozás ment az európai tözsdéken
Erős zárás jellemezte a kontienes tőzsdit - írta meg az MTI.
Csúcsközelben a BUX és az OTP
Európában és a tengerentúlon egyaránt pozitív a befektetői hangulat, ezt követte a Budapesti Értéktőzsde is a pénteki kereskedés során - mondta Bosnyák Zsolt, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője az MTI-nek. A hazai részvényekkel alacsony forgalomban kereskedtek. A Richter-papír ment a legjobban, a forgalma 3,5 milliárd forintot ért el.
Tőzsde: minimális mozgás a főbb európai piacokon
Alig mozdultak el a vezető nyugat-európai tőzsdék irányadó mutatói szerdán a keddi záróértékükhöz képest - közölte az MTI.
Bekezdtek az európai tőzsdék, Budapest sem kivétel
A BUX és a többi fő európai index is zöldben nyitott kedden.
Emelkedéssel zárt Nyugat-Európa
A globális kockázatvállalási hangulat javulásának jeleként emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek is csütörtökön. Egy sor erős gyorsjelentés és felvásárlási értesülések segítettek abban, hogy az inflációs aggodalmak a háttérbe szoruljanak - írja az MTI.