Elemző: az OTP húzta le a BUX-ot
Az OTP gyengébb teljesítménye miatt kisebb korrekció történt a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT). A részvény árfolyama annak ellenére gyengült, hogy a Magyar Nemzeti Bank egyértelműen a kamatemelés mellett foglalt ma állást, ami jó hatással szokott lenni a bankpapírra - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője a szerdai kereskedésről az MTI-nek.


