Rohamosan közelít Magyarországhoz Románia
Románia tíz éve lépett be az EU-ba, ez alatt az idő alatt lényegében tartani tudta helyét az európai nemzetek sorrendjében. A helyiek azon kesereghetnek, hogy továbbra is csak a bolgároknál megy jobban a soruk.




