12.
05.
23:59
Már idén indult a tőkeemelési hullám
Bár a határidő 2003 vége, egyes befektetési alapkezelők, a Raiffeisen és a CA-IB már az idén emelik tőkéjüket. A Buda-Cash Alapkezelőnél ugyanakkor a tevékenység megszüntetése van napirenden, az Eastbrokersszel kötött együttműködési megállapodásnak megfelelően.
Szerző(k):
Eidenpenz József
