Ez lehetett a bűne a Buda-Cashnek (MNB-alelnök)
Az elmúlt pár napban bizonyossá vált a korábbi gyanú, hogy a Buda-Cash Brókerház Zrt.-nél súlyos visszaélések történhettek az ügyfelek pénzével - mondta Windisch László, az MNB felügyeleti alelnöke az MTI-nek.




