Tovább esett az arany és az olaj ára
A top nyugat-európai tőzsdék vegyesen zárták a napot, íme a részletek.
Tovább esett az arany és az olaj ára
A top nyugat-európai tőzsdék vegyesen zárták a napot, íme a részletek.
Csak London tart a jó irányba Európában
A kontinens börzéi zömében a negatív tartományban kezdték a napot.
Kegyetlenül beszakadt az olaj ára
Pozitívan zárták a hét első napját a főbb európai értékpapírpiacok.
Európában is pozitív hangulatban kezdtek a tőzsdék
Az arany és a gáz ára is csökkent, az olajé viszont enyhén emelkedett.
Olaf Scholz és a Fed miatt a brókerek is a fékre tapostak
Óvatos hangulat uralkodott az európai tőzsdéken, az autóipari részvények nagy nyomás alatt voltak pénteken.