Csalás miatt elítélték Szakoly korábbi polgármesterét
Költségvetési csalás miatt egy év hat hónap, két évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte csütörtökön a Nyíregyházi Törvényszék Szűcs Gabriellát, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Szakoly korábbi független polgármesterét. Három ügyben is elmarasztalták a településvezetőt, aki szabályellenesen szerzett pénzt az önkormányzatnak.




