BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

betegellátás

03.
31.
21:48

Húszezerrel több egészségügyi dolgozó kellene a jelenlegi helyzetben

Ha felelőtlenek vagyunk, és bulizunk húsvétkor, nem lesz elég az egészségügyi személyzet – figyelmeztetett a Magyar Kórházszövetség elnöke az Infórádiónak nyilatkozva. Ficzere Andrea hozzátette: már most is csak abban az esetben tudják a megfelelő működést biztosítani, ha a beáramló betegek száma csökken. Az EMMI az ATV híradónak azt írta: az egészségügyi ellátórendszer felkészült a kórházi betegek és a lélegeztetett betegek számának növekedésére.

Szerző(k):
Szepesi Anita