BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

beteg

10.
28.
16:39

Csúcstechnológia hozhat változást a gerincbetegeknek

Egy uniós EFOP program keretében, 1,3 milliárd forintból több csúcstechnológiás készülékkel bővült az Országos Mozgásszervi Intézet eszközparkja. A vizsgálatok finanszírozásához költségelemzéseket és esetszintű kontrollingot készítenek - mondta Takács Péter egészségügyért felelős államtitkár. Cél, hogy a betegek számára minél hamarabb elérhetők legyenek a high-tech eszközök.

Szerző(k):
Koncsek Rita