BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

BÉT

10.
23.
10:22

Az OTP-tulajdonosok örülhettek a legjobban

Növekvő forgalomban emelkedett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 40 431,97 ponton zárt pénteken, 828,61 ponttal, 2,09 százalékkal magasabban, mint egy hete. A részvénypiac heti forgalma 41,946 milliárd forint volt, szemben az előző heti 31,110 milliárd forinttal, a vezető részvények vegyesen teljesítettek. A vezető papírok közül az OTP szerepelt a legjobban.

Szerző(k):
Csernátony Csaba