A Mollal kapcsolatos várakozások felhúzták az árfolyamot
A Mol és az OTP jó teljesítménye miatt emelkedett a BUX csütörtökön. A vezető nyugat-európai tőzsdeindexek a londoni kivételável mínuszban zártak. A Brent olaj ára és az európai gázár csökkent.




