Zöld nyitás jöhet Budapesten
Enyhe emelkedéssel indulhat a kereskedés kedden a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT), miután hétfőn továbbra is kedvező volt a befektetői hangulat a hazai részvénypiacon - írta Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője az MTI-nek küldött kommentárjában.


