Jó a hangulat a Budapesti Értéktőzsdén
A BÉT részvényindexe a plusz 2,81 pontos nyitás után tovább emelkedett csütörtökön délelőtt.
Jó a hangulat a Budapesti Értéktőzsdén
A BÉT részvényindexe a plusz 2,81 pontos nyitás után tovább emelkedett csütörtökön délelőtt.
A BÉT forgalma nőtt 2022-ben: 3700 milliárd forint értékben kereskedtek
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvénypiacán 3700 milliárd forint értékben kereskedtek 2022-ben, meghaladva az egy évvel korábbi 3270 milliárdot, a BUX index pedig 13,7 százalékos csökkenés mellett 43 793,8 ponton fejezte be az évet - közölte a Budapesti Értéktőzsde.
Derekasan helytállt az OTP és az Opus
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1063,23 pontos, 2,44 százalékos emelkedéssel, 44 614,96 ponton zárt kedden.
Éves viszonylatban 13,6 százalékkal esett a BUX 2022-ben
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 43 793,76 ponton zárta az évet pénteken, az index 6926,95 ponttal, 13,6 százalékkal csökkent az egy évvel korábbihoz képest - olvasható az MTI közleményében.
A BUX 13,6 százalékos veszteséggel zárta 2022-t
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 239,51 pontos, 0,54 százalékos csökkenéssel 43 793,76 ponton zárta pénteken idei utolsó kereskedési napját. Éves szinten a BUX 13,6 százalékkal gyengült. A részvénypiac forgalma pénteken 4,5 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével veszítettek értékükből az előző napi záráshoz képest.