BÉT: A Magyar Telekom tovább száguld felfelé
A negatív tartományban indulhat a kereskedés kedden a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) a bizonytalan nemzetközi befektetői hangulat miatt - írta Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője az MTI-nek küldött előrejelzésében.




