Lepipálta az európai börzéket nyitáskor a pesti tőzsde
Gyengüléssel indítottak a vezető európai tőzsdék, míg a BUX minimális emelkedéssel kezdte a napot.
Lepipálta az európai börzéket nyitáskor a pesti tőzsde
Gyengüléssel indítottak a vezető európai tőzsdék, míg a BUX minimális emelkedéssel kezdte a napot.
Ragyogóan teljesített a magyar tőzsde
A magyar tőzsde felülteljesített nemzetközi szinten: a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 242,45 pontos, 0,49 százalékos emelkedéssel, 49 829,16 ponton zárt kedden.
Elromlott a nemzetközi hangulat, lehúzta a budapesti tőzsdét
A Magyar Telekom kivételével gyengültek a vezető részvények.
Utoljára tavaly márciusban húzott ilyet az OTP, vitték a papírjait, mint a cukrot
Emelkedő forgalomban nőtt a BUX a héten, a magyar bank papírjai vitték a prímet.
Estére mindenkit lehúzott az OTP
Az OTP húzta le a BUX-ot: a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 150,98 pontos, 0,3 százalékos csökkenéssel, 50 083,93 ponton zárt pénteken.