BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

beruházás

06.
02.
12:50

A Deutsche Telekom a Karmelitában mondta el, mit vár Orbán Viktortól

Orbán Viktor miniszterelnök a Karmelita kolostorban fogadta a Deutsche Telekom vezérigazgatóját, Timotheus Höttgest. A találkozón jelen volt Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter és Rékasi Tibor, a Magyar Telekom vezérigazgatója is. Az egyeztetésen a felek Magyarország digitális fejlesztésének kilátásait és kihívásait, illetve a területen elért közös eredményeket tekintették át.

Szerző(k):
Varga Csenge