Már a kelet-európai munkás sem hagyja, hogy palira vegyék
A 2021-es, minden várakozást felülmúló szezon után jövőre még nagyobb rohamot várnak a horvát vendéglátósok. Ezért már most megkezdték a dolgozók toborzását de nem csak nyárra, hanem egy hosszabb, 4-7 hónapos periódusra. Fizetni azonban nem nagyon akarnak, és a pihenőidőket is szűkmarkúan osztogatnák.




