Az infláció megette a fizetésemelését? Erről jobb, ha tud!
Sokan lehetnek elégedetlenek amiatt, hogy az év eleji béremelésüket elvitte az infláció, a reálkeresetük csökken. Erre lehetne megoldás a szerződésben rögzített inflációkövető bérezés, de ez a megoldás a Vg.hu által megkérdezett szakértők szerint veszélyes és nem is baj, hogy nem terjedt el széles körben.




