A belügyi tárcát nem érdekli Donald Trump döntése
Az amerikai elnök közölte, hogy az Egyesült Államok kilép az Egészségügyi Világszervezetből. Kemenesi Gábor virológus ezt káros politikai húzásnak tartja.
A belügyi tárcát nem érdekli Donald Trump döntése
Az amerikai elnök közölte, hogy az Egyesült Államok kilép az Egészségügyi Világszervezetből. Kemenesi Gábor virológus ezt káros politikai húzásnak tartja.
Kiakadt Pintér Sándor az orvosi kamarára
A MOK múlt heti közlése szerint napi szintű utasítás, hogy vissza kell fogni a betegek ellátását a kórházakban, a magyar egészségügy alulfinanszírozott. A Belügyminisztérium szerint a kamara valótlanságokat állít.
Válaszolt Pintér Sándor: a gyógyszerbefogadás komoly, összetett folyamat
A Belügyminisztérium azt közölte lapunkkal, hogy a Gyógyszerbefogadási Bizottság januárban tesz javaslatot arra, hogy a 60 befogadás előtt álló innovatív terápia közül melyek azok, amelyeknek a tb-támogatását tanácsolja.
Megszólalt a Belügyminisztérium: ezért lett kockázatosabb Diósd, Érd, Göd és Iváncsa
Úgynevezett felső küszöbértékű veszélyes üzemek működése miatt került magasabb kockázati besorolásba több magyar település is, tudta meg az Economx a Belügyminisztériumtól. Az is kiderült, hogy portálunk és az érintett települések lakói erről a Magyar Közlönyből szereztek tudomást.
Százezer tanár levizsgázott, 471 pedig megbukott
A Belügyminisztérium írta elő a tanároknak és az óvodapedagógusoknak, hogy a Nemzeti alaptantervből és az Óvodai nevelés alapprogramjából vizsgázzanak.