BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

Belügyminisztérium

01.
23.
07:22

Veszélyes üzemek miatt kockázatosabbá váltak települések, ezt tanácsolja a Kormányhivatal

Több mint 107 ezer magyar állampolgárt érintett a Belügyminisztérium azon döntése, melynek eredményeként felső küszöbértékű veszélyes üzem működése miatt négy település katasztrófavédelmi besorolását a legmagasabb kockázati szintre emelte. Megnéztük, hogy a polgármestereknek milyen lehetőségei vannak, illetve hogy a PEst Vármegyei Kormányhivatal mit tanácsol az érintett önkormányzatoknak.

Szerző(k):
Sarkadi-Illyés Csaba