Orbán Viktor elítélte Oroszországot az ukrajnai háború miatt, a békétől várja a recesszió végét
Orbán Viktor miniszterelnök szerint Oroszországnak nem volt elég oka, hogy háborút kezdjen Ukrajna ellen. Viszont úgy látja, ez nem a magyarok háborúja, de haderőfejlesztési programot hirdetett meg. Szerinte a békén múlik az egyébként sok más külső tényező miatt is gyorsuló infláció és gazdasági válság kezelhetősége.




