Kíméletlenül elkezdték felélni tartalékaikat a magyarok - íme, a friss számok
Több mint 160 milliárd forintnyi értékpapírt adtak el a háztartások márciusban. A végtörlesztés és a Magyar Állampapír Plusz bevezetése előtt sem váltottak vissza ekkora állományt. Az olcsó OTP-részvényből viszont jól betáraztak a kisbefektetők.




