Tartsál pénzt, ne vegyél semmit, ez a nyerő stratégia
Már olyan magasak a kamatok az Egyesült Államokban, hogy megéri inkább rövid lejáratú betétben vagy kincstárjegyben tartani a pénzt a klasszikus részvény-kötvény portfólió helyett. Ráadásul a készpénz megfelelő rugalmasságot is biztosít – vélik a befektetők egy felmérés alapján.




