Nem kell 38 milliós bírságot fizetnie az OTP-nek
Az OTP Bankot 2013-ban 38 millió forint bírság megfizetésére kötelezte a Gazdasági Versenyhivatal. A 2016. március 9-én tartott tárgyaláson azonban a Fővárosi Törvényszék súlyos eljárási szabálysértés miatt az első fokú ítéletet megváltoztatta, a GVH határozatát hatályon kívül helyezte és új eljárás lefolytatására kötelezte - közölte a bank a Portfolióval.




