Tényleg jön a kínai Volvo Magyarországra - aláírták a szerződést
A cég egy ideje szemez az európai térséggel, októberben jelentették be a belépést új márkákkal, amiről most már szerződés is van.
Tényleg jön a kínai Volvo Magyarországra - aláírták a szerződést
A cég egy ideje szemez az európai térséggel, októberben jelentették be a belépést új márkákkal, amiről most már szerződés is van.
Kivonulhatnak az ipari szereplők az energiaválság miatt, Magyarország is a vesztesek között
Európában az energiaválság miatt sok gyár pihentetésére szükség lehet, ha az időjárás hidegebbé válik. Több nagy ipari szereplő viszont már leállt, vagy korlátozta termelését, amely rossz előjel a kontinens gazdasága szempontjából. Viszont a nagyobb probléma az, hogy több vállalat már az elvándorlást tervezgeti. Magyarország szempontjából aggasztó, hogy épp az autóipari szereplők távozhatnak legelőször.
Kiakadt a Stellantis vezére az Euro 7 miatt
A Stellantis vezére szerint az európai autóipar számára az a legnagyobb kihívás, hogy lemarad a kínaiak mögött, ez pedig semmiképpen sem segíti, hogy erőforrásaik egy részét az Euro 7-es norma szerinti autók fejlesztésére kell fordítaniuk, amelyeket úgyis betiltanak 13 év múlva.
Marketingfogás lehet a Tesla veszte
Sajtóinformációk szerint azt vizsgálja az Egyesült Államok igazságügyi minisztériuma, megtévesztette-e a vásárlókat, a befektetőket és a szabályozó hatóságokat a Tesla azzal, hogy vezetéstámogató Autopilot szolgáltatásukat jobbnak festették le a valóságosnál.
Most érzi meg igazán az energiaválságot a hazai autóipar
Főleg a kerék- és gumigyártóknak, valamint a hajtásláncok beszállítóinak tett be az energiaárak növekedése. Megújuló energia segítségével azonban a vállalatok akár a teljes fogyasztásuknak megfelelő villamosenergiát megtermelhetik helyben.