Már háromórás a várakozás a röszkei határnál
Háromórásra nőtt a várakozási idő szombat délelőtt a röszkei autópálya-határátkelőhely szerbiai belépő oldalán a személyforgalomban - közölte a rendőrség a honlapján. A kilépő teherautósoknak egy órát kell várakozniuk.




