\"Megdöbbentő\" - reakció a kormány új törvénymódosítására
Súlyosan korlátozza a kormány a legnagyobb élelmiszerkereskedelmi vállalkozásokat, így veszélyezteti a vásárlók kiszolgálását az eddig is jó minőségű, döntő részben magyar élelmiszerekkel – írja közleményében az Országos Kereskedelmi Szövetség, amely éppen ezért Áder Jánoshoz fordul.



