Milyen benzin? Ársapkát tennének a németek a kebabra
Elsősorban a német baloldali politikusok szorgalmazzák, hogy ársapka kerüljön a népszerű ételre, a döner kebabra. A Die Linke nevű baloldali párt már konkrét összegeket is javasolt.
Milyen benzin? Ársapkát tennének a németek a kebabra
Elsősorban a német baloldali politikusok szorgalmazzák, hogy ársapka kerüljön a népszerű ételre, a döner kebabra. A Die Linke nevű baloldali párt már konkrét összegeket is javasolt.
Drámai számok: elképesztő, mit művelnek a kormányok az üzemanyag árával
Miközben megy a vita az üzemanyagok áráról, a számok azt mutatják, tényleg nem az alapanyag a legdrágább tényező. Vajon vigasztalja a magyarokat a tudat, hogy a térségben is így zajlik ez?
Akár 70-80 százalékos áremelkedés is jöhet a kutakon - állítja a Mol elnök-vezérigazgatója
A Mol elnök-vezérigazgatója hatalmas tévedésnek tartja, ha egy kormány azt gondolja, hogy a piac minden lépését képes szabályozni.
Járai Zsigmond: Fontos lenne többet beszélni az euróbevezetés előnyeiről
Az egykori pénzügyminiszter szerint a monetáris lazítás mellett az euró hiánya is hozzájárult a pénzromláshoz. A költségvetés szerkezete Járai Zsigmond szerint nem segíti a kilábalást, sok az állami kiadás, és nagy a deficit.
A magyarok köszönik, nem akarnak ársapkát az üzemanyagokra
Van, aki most vált, van, aki megvárja a januárt és van, aki már letette az autóját, de a hatósági díjak visszaállítását a többség nem szeretné.