Tartósnak ígérkezik a kaliforniai áramválság
Kiújult a kaliforniai energiaválság, miután több tényező szerencsétlen egybeesése folytán a hét elején ismét szakaszosan kikapcsolták az áramszolgáltatást a szövetségi államban, még a korábbi kényszerszünetek által nem érintett területeken is. Az USA energiaügyi minisztere szerint a krízis az ország egészét fenyegeti.
