A magyar állam kiszáll a sikeres bankból
A magyar állam értékesíti a tulajdonrészét a Gránit Bankban - jelentette be Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter a hvg.hu tudósítása szerint.
A magyar állam kiszáll a sikeres bankból
A magyar állam értékesíti a tulajdonrészét a Gránit Bankban - jelentette be Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter a hvg.hu tudósítása szerint.
Milliárdokat költ az állam e-autókra
Két és fél milliárd forintért vesz elektromos autókat a magyar állam - olvasható a Népszava csütörtöki kiadásában.
Önmagát kellene bírságolnia az államnak
Több állami cég elmulasztotta leadni az éves beszámolóját. A törvény szerint pénzbüntetést vagy felszámolást is eredményezhet a késés.
Sokan kiakadtak a kormány legújabb akciójától - íme, a reakciók
Indulatos véleményeket is kiváltott olvasóinkból a szerdai hír, amely szerint az Orbán-kormány sok milliárd forintért Magyarországra hozatta a Seuso-kincsek ismert darabjait.
Az állam 13 milliárddal kisegítette a Magyar Postát
A magyar állam a Magyar Posta Zrt.-nek méltánytalan többletteher jogcímen mintegy 13,4 milliárd forintot utalt át 2014 és 2017 között - tette közzé az Országgyűlés honlapján Fónagy János, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) államtitkára Tóth Bertalan országgyűlési képviselő kérdésére adott válaszában.