Mindenbe belelát majd a magyar állam
Mintegy 50 millió forintnyi támogatást kapott az a közel száz önkormányzat, amely vállalta, hogy az állam felé jól szolgáltatja be a működési adatait. További 200 millió forintot kapott majdnem 20 településvezetés, hogy mentoráljon másokat az adatszolgáltatásból. Ha viszont jön az ASP-rendszer, az állam mindenről tudni fog.




