Nagyon adták-vették a magyar részvényeket
Óriási volumenben zajlott kedden a kereskedés a tőzsdén, a forgalom bőven átlag felettinek számít - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője az MTI-nek. Az OTP-részvény forgalma meghaladta az 12,6 milliárd forintot.



